Šilalės sporto mokyklos sunkiaatletis- trečias Lietuvoje

Šių metų vasario 17 dieną, Telšiuose vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų  sunkiosios atletikos,  Žemaitijos zonos varžybos.  Jose dalyvavo ir Šilalės sporto mokyklos sunkiaatlečiai: V. Žygaitis, D. Viliušis, E. Viliušis, E. Bumbliauskas ir K. Gedeikis. Šilališkiai šauniai pasirodė varžybose. E. Bumbliauskui nedaug trūko, kad patektų į Lietuvos stipriausiųjų iki 34 kg svorio kategorijos šešetuką. V. Žygaitis tapo absoliutus Žemaitijos zonos čempionas. Į finalą pateko šeštu numeriu, dvikovėje iškėlęs 140 kg.                             Kovo 18 dieną  sunkiaatletis V. Žygaitis vyko į Alytaus r. Simno miestelyje rengiamas  Lietuvos jaunių  iki 15 metų, sunkiosios atletikos čempionato finalines varžybas. Šiose varžybose V. Žygaitis pagerino savo asmeninį rekordą, dvikovėje iškėlęs 13 kilogramų daugiau negu zonos varžybose. Vakaris svorio kategorijoje virš  76 kilogramų, dvikovėje iškėlė 153 kilogramus ir laimėjo trečiąją vietą. Treneris džiaugiasi  iškovota pergale ir jaunuolių noru toliau atkakliai ir sunkiai treniruotis.

Sunkiosios atletikos vyr. treneris:  S. Šlevinskis