BASEINAS

DĖMESIO !!! DĖMESIO!!!
VYKSTA REGISTRACIJA į mokymo plaukti pamokas grupėje (pagal amžiaus grupes), kūdikių plukdymo užsiėmimus

Mokymuose dalyvaujantys vaikai suaugusieji privalo turėti: gydytojo pažymą, kad gali lankyti baseiną; maudymosi aprangą; kepuraitę; akinukus; šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje; rankšluostį ir kitus higienos reikmenis. Kūdikiai plukdymo užsiėmimuose – su sauskelnėmis, skirtomis maudytis vandenyje.

(GEGUŽĖS mėn.):

1. Kūdikių plukdymo užsiėmimai: II – IV, nuo 10.00 – 11.30 val.,

2. Plaukimo pamoka (4-5 m.): III – V, nuo 10.00 – 11.30 val.,

3. Plaukimo pamoka (6m.): II – IV, 12.00 – 13.30 val.,

4. Mokymo plaukti pamoka grupėje (nuo 7 m.): II – IV, 14.00 – 15.30 val.,

5. Mokymo plaukti pamoka grupėje (nuo 11 m.): III – V, 14.00 – 16.00 val.,

6. Suaugusiųjų mokymai plaukti: II – IV, 18.30 – 20.00 val.,

7. Mokymo plaukti pamoka grupėje (nuo 13 m.): III – V, 16.00 – 17.30 val.,

Mokestis už paslaugas pravedamas: Šilalės sporto mokykla, įmonės kodas 190327248, sąsk. Nr. LT674010044500090106. Galima susimokėti atvykus į Šilalės sporto mokyklą, adresu Kovo 11-osios g. 15, 75135 Šilalė, darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

P.S. Mokant mokestį mokėjimo paskirtyje nurodykite tikslią vaiko pavardę ir vardą.

Smulkesnė informacija tel. 8~449 4 1490 10.00 – 22.00 val.

„Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2017“

2016 m. rugsėjo 20 d. startavo  projektas ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2016“. Projektą koordinuoja ir administruoja Lietuvos plaukimo federacija, o finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas, bei antrame etape prisidėjo „Maxima“ prekybos tinklas. Galime pasidžiaugti, kad su kiekvienais mokslo metais projekte dalyvaujančių vaikų skaičius auga. Projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ Šilalės baseine vykdymas pradėtas prieš dvejus metus ir sėkmingai tęsiamas bendradarbiaujant su Lietuvos plaukimo federacija. Šiame projekte šiais metais mokėsi plaukti 168 mokiniai iš Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos,  Šilalės r. Žadeikių pagrindinės mokyklos, Šilalės r. Pajūralio pagrindinės mokyklos, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos kurie projekte dalyvavo iki 2017 gegužės mėn.

Mokyklos prisijungė prie projekto vykdymo, skyrė transportą mokinių pavėžėjimui. Su mokiniais atsakingai dirbo plaukimo patirtis turintys instruktoriai. Vaikams buvo suteiktos žinios apie saugaus elgesio taisykles baseine ir atviruose vandens telkiniuose teikiamus malonumus ir galinčius iškilti pavojus, higienos reikalavimus lankant baseiną. Daugelis, kurie turėjo baimę vandeniui, gyliui, plaukia be pagalbinių priemonių. Projektas yra labai svarbus ir atneša realią naudą vaikų mokymui plaukti.

2017 Gegužės 25 d. Kauno kolegijos baseine vyko projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ 2016–2017 m. sezono baigiamasis renginys. Jo metu plaukimo treniruotėse įgytus įgūdžius estafetėse ir varžybose demonstravo ir mūsų jaunieji plaukikai. Susirinkusius vaikus sveikino ir plaukti motyvavo ne tik projekto organizatoriai, partneriai, bet ir garsūs plaukikai.

Tikimės, kad individualių vaikų pasiekimų vertinimas mokantis plaukti bus aiški žinia tėveliams – ar jų vaikai pasiekė ugdymo tikslus, ar dar reikia papildomai skirti dėmesio pradinio plaukimo įgūdžių tobulinimui.

screenshot_2016-12-20-11-28-11-120151214_162555

Nerformaliojo vaikų švietimo plaukimo programos

Plaukimas yra ne tik maloni sporto šaka, bet ir būtinas išgyvenimo įgūdis, nemokant plaukti net ir buvimas šalia vandens telkinių kelia pavojų gyvybei, apie kurį nesusimąstome. Šilalės sporto mokyklos vykdomos „Mokinių sveikatinimo ir mokymo plaukti“ bei „Saugus ir aktyvus vandenyje“ programos padeda vaikams įgyti visuminę sveikatos sampratą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Taip pat išmokyti saugiai elgtis vandenyje, plaukti ne tik sportiniais plaukimo būdais, kaip teikti pirmąją pagalbą nelaimingo atsitikimo vandenyje atveju. „Mokinių sveikatinimo ir mokymo plaukti“  bei „Saugus ir aktyvus vandenyje“ programose iš viso pakliuvo 310 vaikų. Jos buvo išskirstytos į grupes pagal amžiaus tarpsnius ir dėliojamos į paskirtus apsilankymų laikus.

Screenshot_2015-12-02-14-20-59

Paslauga Instruktorius/numeris
Instruktoriaus mokymo paslauga:

• moksleivių grupei (iki 10 žmonių)
  • suaugusiųjų grupei ( iki 10 žmonių)

Mokymo plaukti su instruktoriumi paslauga (dėl paslaugos kreiptis nurodytais telefonais):

• vienkartinis mokestis asmeniui iki 17 metų
  • vienkartinis mokestis asmeniui nuo 17 metų