Šilalės rajono krepšinio pirmenybės

Kovo 31 dieną finišavo rajono krepšinio pirmenybės. Jose dalyvavo 6 rajono gyventojų  ekipos. Kiekviena komanda „rate“ sužaidė po 5-rias varžybas. „Šilas/Drobūkščiai“ pralaimėję visus susitikimus surinko 5 taškus, o pajūriškiai laimėję vienerias varžybas prieš jau minėtą komandą surinko 6 taškus ir iš tolimesnių varžybų pasitraukė.  Likusios komandos –  „Šilališkiai/Kvėdarsta“, „Rimkaus ūkis“, „Medvėgalis“ ir „Šilalės SM“ sužaidė atkrintamąsias  varžybas, po kurių paaiškėjo, kas žais dėl pirmenybių taurės, o kam teks tenkintis antra ir trečia vietomis.                                                                                                                    Dėl III-IV vietų susitiko „Rimkaus ūkis“ ir „Medvėgalis“. Pirmą varžybų kėlinuką, 9 taškais laimėjo medvėgališkiai, tačiau antrame leido prisivyti ir net aplenkti varžovams. „Rimkaus ūkis“ likusių varžybų metu stengėsi išlaikyti atotrūkį nuo medvėgališkių, nors jie ir „kvėpavo į nugarą“ rungtynės baigėsi 78:71. Naudingiausias žaidėjas „Medvėgalis“ komandoje – P. Irtmonas, „Rimkaus ūkis“ komandoje – M. Šeputis.
Dėl I-II vietos susitiko „Šilališkiai/Kvėdarsta“ ir sporto mokyklos vaikinai. Didelės intrigos varžybose nebuvo. Metų ir patirties „bagažą“ turintys „Šilališkiai/Kvėdarsta“ sėkmingai krovėsi taškų kraitį kiekvienam kėlinuke. Tik ketvirtame gal kiek atsipalaidavo ir leido „Šilalės SM“ komandai jį laimėti (19:21). Tačiau to nepakako, varžybos baigėsi rezultatu 90:81 „Šilališkiai/Kvėdarsta“ naudai. R. Matutis (Šilališkiai/Kvėdarsta) ir A.Vaišnoras (Šilalės SM) naudingiausi žaidėjai, įmetę daugiausia taškų visų varžybų metu.