2014-2015 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finišas

DSC_01902015 m. birželio 6-7 d. Kaune pasklido olimpinė dvasia ir gera nuotaika. Daugiau nei tūkstantis sportininkų varžėsi Lietuvos mokinių olimpinio festivalio-mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. Dvi dienas aštuoniose Kauno sporto bazėse vyko atkaklios kovos, išsiaiškinti patys geriausi ir stipriausi sportininkai futbolo, „drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kalnų dviračių, krepšinio, kvadrato, lengvosios atletikos, stalo teniso, tinklinio sporto šakose. Beveik visų tomis dienomis organizuotų sporto šakų atstovai buvo deleguoti ir iš mūsų rajono. Geriausiai tą savaitgalį sekėsi Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos tinklinio merginų ir vaikinų komandoms, kurios po dviejų dienų trukusių sunkių varžybų iškovojo I-ąsias vietas. Kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafetės varžybose Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija užėmė IV vietą. Stalo teniso varžybose Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos merginų komandą iškovojo I vietą, o vaikinai – IV vietą. Tą savaitgalį vykusių tinklinio ir stalo teniso varžybų baigtis turėjo didelės įtakos ar Šilalės rajonas 21014-2015 m.m. Lietuvos Mokinių olimpinio festivalio miestų, rajonų sporto šakų rezultatų suvestinėje lentelėje pakils į prizininkų vietas. Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems organizuoti ir vykdyti tiek rajono, tiek zoninių ar tarpzoninių varžybų etapus ir padėjusiems iškovoti Šilalės rajonui II-ąją vietą ne tik tarp Lietuvos kaimo rajonų mokyklų, bet ir tarp miestų, rajonų.

2014-2015 m.m Lietuvos mokinių olimpinio festivalio miestų, rajonų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė:Kopija lmof galutine miestu rajonu sporto saku varzybu rezultatu suvestine.

2014-2015 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo rajonų rezultatų suvestinė: Kopija lmof galutine kaimo rajonu rezultatu suvestine.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus.