LTeam olimpinis žiemos festivalis Druskininkuose

Vasario 14 dieną Druskininkuose vyko LTeam olimpinis žiemos festivalis. Varžybų programoje tarp daugybės rungčių buvo ir orientavimosi  sporto varžybos.  Kadangi  šiemet žiema sniego pagailėjo, varžybos buvo vykdomos be slidžių, bėgte. Šiose varžybose puikiai sezoną pradėjo mūsų stipriausi jauniai.

Viktorija Gedgaudaitė, didele persvara nugalėjusi savo amžinas varžoves Deimantę Motiejūnaitę iš Kauno SM Gaja  ir Agnę Juodagalvytę iš Vilniaus SC, buvo pirma aštuoniolikmečių merginų grupėje. Aurimas Tiriūna taip pat buvo pirmas aštuoniolikmečių vaikinų grupėje aplenkęs Vilniaus SC atstovus Romą Bazelį ir Paulių  Janušauską.  Apdovanojimus Snow Arenoje varžybų nugalėtojams ir prizininkams įteikė Lietuvos olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Šiose varžybose startavę dar septyni mūsų sporto mokyklos atstovai užėmė 2-7 vietas.