2018 M. ŠILALĖS RAJONO TINKLINIO PIRMENYBĖS

2018 m. vasario 22 d. startuoja 2018 m. Šilalės rajono tinklinio pirmenybės. Vyrų grupėje žaidžia 5 komandos: Pajūrio „Pajūris“, Laukuvos „Moksleivis“, Kvėdarnos „Moksleivis“, SK „Vėža“, Pajūris. Moterų grupėje pareiškė norą dalyvauti tik 2 komandos: Šilalės sporto mokyklos ir SK „Vėža“, todėl nuspręsta moterų grupėje daryti atviras pirmenybes, pasikviečiant aplinkinių savivaldybių komandas. Moterų grupėje dalyvauja: Šilalės SM, SK „Vėža“, Tauragės SM, Rietavo ir Plungės savivaldybių moterų komandos. Pirmenybės vyks Šilalės sporto mokyklos salėje (Žalioji g.7A, Kvėdarna, Šilalės r.) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.30 val.

Tvarkaraštis: 2018 m. Šilalės r. tinklinio pirmenybių tvarkaraštis (patikslintas).

Nuostatai: 2018 m. tinklinio pirmenybės.