Prasidėjo Šilalės rajono mokyklų žaidynės

Lapkričio 7 d. startavo Šilalės rajono MOKYKLŲ ŽAIDYNĖS. Pirmieji varžybas pradėjo 2005 m. gim. ir jaunesni KVADRATO žaidėjai. Mergaičių ir berniukų varžybose dalyvavo po 4-ias rajono mokyklas.
Pirmąją vietą iškovojo Dariaus ir Girėno progimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. II vieta atiteko Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mergaitėms ir berniukams. (Jie atstovaus Šilalės rajoną kaimo vietovių mokyklų varžybose). III vieta – laukuviškės mergaitėms ir kvėdarniškiai berniukai.
Ketvirta vieta, atitinkamai pasidalino kvėdarniškių mergaičių ir laukuviškių berniukų komandos.
Šį šeštadienį įvyko zoninės kvadrato varžybos. Jose mūsų rajoną atstovavo Dariaus ir Girėno progimnazijos komandos. Mergaičių komanda į kitą etapą nepateko, o berniukai įveikę aplinkinių rajonų mokyklas toliau varžysis tarpzoniniame etape.