Sėkmingas kvėdarniškių finišas

Birželio 6 d. Kaune finišavo Lietuvos mokyklų „Golas 2017“ žaidynių finalinės varžybos. Jos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse (2004 gim.m. ir jaunesni, 2001-2003 gim. m.). Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus jaunieji futbolininkai laimėjo Tauragės apskrities varžybas abiejose grupėse ir buvo vienintelė mokykla, dalyvavusi finalinėse varžybose su dviem komandom.

Finalinės varžybos mūsų komandoms buvo sėkmingos, abi tapo pogrupių nugalėtojos. Tačiau „mažieji“ suklupo sekančiose varžybose ir jiems teko tenkintis  IV vieta. Pusfinalio barjerą įveikę vyresnieji,  finale po atkaklios „baudinių“ kovos nusileidę priešininkams, liko antri.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti Justinas Venckus ir Lukas Žilionis, o geriausiu turnyro vartininku – Armandas Kilinskas. Komandos – dalyvės apdovanotos aprangų komplektais, prizininkės- taurėmis, medaliais, atminimo dovanomis.

Futbolo treneris R. A. Simanavičius