Kvadrato varžybos

Pasibaigus 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų kvadrato varžyboms, sekantis etapas  -zoninės varžybos. Į  2006 m. gim. ir jaunesnių varžybas pateko Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija ir Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos komandos. Pastaroji Šilalės rajoną atstovaus kaimo vietovių mokyklų varžybose. Kitos varžybos vyko tarp 2004 m. gim. ir jaunesnių mūsų rajono mokyklų merginų ir vaikinų komandų.  Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos merginos laimėjo visus susitikimus, todėl jos išsikovojo teisę žaisti tiek tarp miesto, tiek tarp kaimo vietovių mokyklų. Vaikinų varžybose geriausiai pasirodė Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos ir Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos  komandos.

Pirmos  2004 m. gim. ir jaunesnių kaimo vietovių mokyklų zoninės varžybos vyko lapkričio 20 dieną.  Mūsų rajoną atstovavo Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos merginų ir Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos vaikinų komandos. Be mūsų komandų, dar dalyvavo aplinkinių rajonų ( Tauragės, Šilutės, Pagėgių) kaimo vietovių mokyklų komandos. Mergaitės įveikusios Tauragės bei Pagėgių mokyklų komandas, minimaliu skirtumu 2:1 nusileido Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio merginoms ir į kitą etapą nepateko. Kaltinėniškiai berniukai nepralaimėję nei vieno kėlinuko iškovojo pirmąją vietą ir teisę ginti savo mokyklos ir  Šilalės rajoną garbę tarpzoninėse kvadrato varžybose.