„LADYGOLAS“ 2016 m. žaidynės

101_5346Finišavo Šilalės r. bendrojo lavinimo mokyklų „Ladygolas“ salės futbolo varžybos, kurios buvo vykdomos dvejose amžiaus grupėse. 2003 m. gim. ir jaunesnių grupėje varžėsi trys komandos. Nugalėjusios visas varžoves, pirmąją vietą iškovojo Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos auklėtinės (komandos vadovas Pranas Dainauskas). Galutinė komandinė rikiuotė:

1. „Jaunutės“ Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija;

2. „Žadeikiukai“ Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla;

3. „Z karta“ Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla.

Vyresniojo amžiaus 2001-2002 m. gim. grupėje dalyvavo net septynios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Sėkmingiausiai varžėsi Žadeikių „Žadeikiai“ ir Laukuvos „Kampinis“ komandos. Kovoje dėl pirmosios vietos Žadeikių „Žadeikiai“ 1:0 nugalėjo Laukuvos „Kampinis“ komandą ir iškovojo pirmąją vietą (komandos vadovas Artūras Žymančius). Galutinė komandinė rikiuotė:

1. „Žadeikiai“ Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla;

2. „Kampinis“ Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija;

3. „Gėrinukės“ Šilalės r. Stasio Girėno vidurinė mokykla;

4. „Pajūriškės“ Šilalės r. Stanislovo Biržiškio gimnazija;

5. „Pajūralis“ Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla;

6. „Merginos už futbolą“ Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

7. „Y karta“ Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla.

Komandos nugalėtojos iškovojo teisę 2016 m. kovo 10 d. Tauragėje rungtis finalinėse apskrities salės futbolo žaidynių varžybose.