Salės futbolo taurė – Šilalės merginų komandai

Siekiant populiarinti futbolą merginų tarpe, šiemet mūsų rajone buvo surengtos pirmosios merginų salės futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo keturios komandos, kurios tarpusavyje varžėsi dviejų ratų sistema. WP_20160122_18_22_21_Pro           Sėkmingiausiai rungtyniavo Šilalės „Vieni vartai“ komanda. Ji įveikė visas savo priešininkes ir surinkusi 18 taškų užėmė pirmąją vietą. Antros vietos likimas sprendėsi paskutinėse Žadeikių „Žadeikiai“ ir Pajūrio „Gimnazistės“ komandų dvikovoje. Žadeikiškėms pakako ir lygiųjų, tuo tarpu „Gimnazistėms“ reikėjo pergalės. „Žadeikių“ komanda nesuteikė varžovėms tokios galimybės, laimėdamos rezultatu 5:0. Po du kartus varžovų vartus nuginklavo Emilija Jančauskaitė ir Kamilė Jurkevičiūtė, vieną – Ernesta Jančauskaitė. Solidžiai pradėjusios pirmenybes kaimynes Rietavo „Rietuvos“ komanda, išretinta žaidėjų traumų, turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

Išrinktos geriausios komandų žaidėjos: Laura Gečaitė („Vieni vartai“), Paulė Katauskaitė („Rietuva“), Rūta Merkelytė („Gimnazistės“) ir Emilija Jančauskaitė iš „Žadeikiai“ komandos. Joms įteikti sporto mokyklos įsteigti prizai.

Rimantas Alfonsas Simanavičius

Šilalės sporto mokyklos futbolo treneris