Jaunių sporto žaidynėse po įnirtingos kovos šilališkis džiaugiasi trečiąja vieta

2015 m. birželio 11-12 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos sporto žaidynės. DSC_0368 (2)DSC_0363 (2) Kovingai pasiruošę ir prieš varžybas sunkiai treniravęsi,  sunkiosios atletikos jaunuoliai varžėsi dėl prizinių vietų.  Svorio kategorijoje iki 69 kg. varžėsi netgi 29 dalyviai iš visos Lietuvos. Dėl prizinės vietos sunkiai kovojo ir Šilalės sporto mokyklos sunkiaatletis- Deividas Majus.  Deividas dvikovėje iškėlė 185 kg. Įnirtinga kova vyko dėl trečiosios vietos. Su sunkiaatlečiu varžėsi trys dalyviai, kurie rovimo veiksme vienodai parovė štangą,  bet stūmimo veiksme – Majus stumęs 100 kg iškovojo pelnytą trečiąją  vietą. Šiuo Deivido Majaus laimėjimu labai džiaugiasi Šilalės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneris Simas Šlevinskis. Treneris visada laukia jaunuolių, kurie taip pat entuziastingai sportuotų ir siektų savo tikslų, kuriais galėtų džiaugtis ir jaunuolių tėvai, ir pats treneris.