Sunkiosios atletikos sportininkai garsina Šilalę

2014 gegužes 29 – 30 dienomis, Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Čempionate dalyvavo 16 komandų iš visos Lietuvos. 1-ąją vietą užėmė Marijampolės komanda, 2-ąją vietą  Klaipėdos komanda ir 3-ąją Šilalės komanda, surinkusi 134 taškus. Tai istorinė pergalė Šilalės sunkiosios atletikos pasiekimuose.

Varžybose dalyvavo 7 Šilalės sporto mokyklai priklausantys sportininkai, kurie mokosi Šilalės r. Pajūrio Stanilovo Biržiškio gimnazijoje ir sportuoja sunkiosios atletikos salėje. Iki 94 kg. Svorio kategorijoje Mindaugas Petravičius užėmė aukštą 2-ąją vietą, dvikovėje iškėlęs 211kg.  Toje pačioje kategorijoje Julius Žygaitis užėmė 5-ąją vietą, dvikovėje iškėlęs 190kg. Iki 69kg svorio kategorijoje Gytis Petravičius užėmė 5-ąją vietą, dvikovėje pakėlęs 178kg. 77kg kategorijoje Augustinas Mazrimas užėmė 4-ąją vietą, dvikovėje iškėlęs 190kg. Taip pat prie komandinės pergalės prisidėjo 85kg svorio kategorijoje dalyvavęs Eugenijus Petravičius, surinkęs 16 taškų, Mantas Vėlavičius surinkęs 15 taškų ir Arvydas Juška surinkęs  14 taškų.  Sunkiaatlečių treneris Simas Šlevinskis džiaugiasi tokiais sportininkų pasiekimais ir kviečia daugiau vaikų prisijungti prie Šilalės sunkiaatlečių garsinimo.