Artėja Mažosios ir Didžiosios taurės finaliniai susitikimai

Eina į pabaigą 2014 metų Šilalės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose šiemet žaidžia 11 komandų. Visos komandos pirmąjį ratą žaidė tarpusavyje, o toliau komandos užėmusios I-IV vietas kovos dėl Didžiosios pirmenybių taurės, V-VIII vietas – Mažosios taurės.

Po rato susitikimų paaiškėjo, kad dėl Mažosios taurės kovos ŠILAS, RIMKAUS ŪKIS, SENJORAI IR ŠILALĖS SM-II. 2014 m. balandžio  16 d. pusfinalio varžybose susitinka 18.00 val. ŠILAS – ŠILALĖS SM-II, 19.30 val. RIMKAUS ŪKIS – SENJORAI.  2014 m. balandžio 18 d. (penktadienis), 18.00 val. susitikimas dėl III vietos, o pusfinalio porų nugalėtojai  19.30 val. kovos dėl Mažosios taurės nugalėtojo vardo.

Didžiosios taurės pusfinaliai numatomi 2014 m. balandžio 23 d., 18.00 val. Pirmąją vietą rate užsitikrinusi ir patyrusi tik vieną nesėkmę BOBUTĖS PASKOLA pusfinalyje susitiks su ŠILALĖS AGRO komanda, 19.30 val. MEDVĖGALIS – LŪŠIS. 2014 m. balandžio 25 d. 18.00 val. susitikimas dėl III vietos, 19.30 val. –  susitikimas dėl Didžiosios taurės nugalėtojo vardo.

Iš tolimesnės kovos pasitraukė ŠILALĖS SM-I komanda, po rato susitikimų savo kraityje turėjusi 3 pergales, DROBŪKŠČIAI su 2 pergalėmis ir JŪRA, eilę metų buvusi rajono pirmenybių prizininke, patyrusi tik 1 pergalę visose pirmenybių rato susitikimuose.

2014 metų Šilalės rajono krepšinio pirmenybių rezultatų lentelė:2014 m. Šilalės rajono krepšinio rezultatai.